Usługi detektywistyczne

Zdrady małżeńskie / partnerskie

Zbieram dowody w sprawach rozwodowych szczególnie istotne i ważne dla Klientów oraz w sprawach związanych z weryfikacją partnera/ki.

 

Obserwacja

Z zachowaniem pełnej dyskrecji wykonuję obserwacje osób, miejsc i zdarzeń w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej; ustalenia adresów i miejsc pobytu.

 

Wywiad gospodarczy

Jeśli nie jesteś pewien kontrahentów albo wahasz się czy podjąć współpracę oferuję zadania związane z weryfikacją wiarygodności podmiotów prawa gospodarczego; ustalenia sytuacji prawnej, finansowej, majątkowej podmiotów prawa gospodarczego oraz członków zarządów; współpracę z kancelariami prawa gospodarczego; weryfikację zrealizowanych inwestycji; weryfikację nieuczciwej konkurencji; ekspertyzy z zakresu prawa budowlanego, prawa pracy, prawa cywilnego oraz prawa karnego.

 

Kontrola i weryfikacja pracowników

Jeśli masz problem z pracownikami oferuję sprawdzenie wiarygodności personelu i kadry menedżerskiej; wykrywanie kradzieży pracowników i wykorzystywanie przez pracowników mienia firmy do celów prywatnych; kontrolę czasu pracy pracowników; weryfikację CV kandydatów do pracy; weryfikację kadry zarządzającej pod kątem nieuczciwej konkurencji; weryfikacja stanu majątkowego pracowników.

 

Ustalanie i poszukiwanie majątku

Oferuję poszukiwanie składników majątku, potwierdzenie danych osobowych oraz aktualne miejsca zamieszkania.

 

Kontrola bezpieczeństwa firmy

Sprawdzenie personelu i kadry kierowniczej pod kątem przestrzegania zasad i polityki bezpieczeństwa firmy.

 

Kontrola rodzicielska

Oferuję usługi z zakresu ochrony osobistej dzieci w systemie 24h/dobę, którą realizują współpracujący z moją Kancelarią wykwalifikowani specjaliści ochrony fizycznej; obserwacja środowiska w którym przebywa dziecko; weryfikacja i kontrola pracy opiekunek do dzieci.

Archiwum X

Realizuję zadania związane z poszukiwaniem informacji sprzed lat o bliskich lub rodzinie; poszukiwania archiwalne w kraju i poza granicami.